Nadzór-Doradztwo-Szkolenia BHP P.Poż.
Bieszczadzka 7/4
59-300 Lubin

kom. 605 640 622
kom. 728 330 268
kom. 605 899 508

nadzór budowlany biuro projektowe doradztwo odzież ochronna bezpieczeństwo pracy
MENU > O firmie

Szkolenia BHP Lubin

Szanowni Państwo!

Nasza firma powstała ponad 20 lat temu, specjalizując się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W skład naszej kadry pracowniczej wchodzą jedynie wykwalifikowani profesjonaliści, doskonale znający tematykę BHP, ratownictwa medycznego oraz pożarnictwa. Nasi specjaliści czerpią wiedzę i umiejętności nie tylko z teorii, ale i z praktyki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykształciliśmy ofertę atrakcyjną dla naszych klientów, a nabyte umiejętności z powodzeniem wykorzystujemy, szkoląc kolejnych pracowników. Szkolenia BHP przeprowadzamy zarówno we własnym ośrodku w Lubinie, jak i w miejscu wybranym przez Zleceniodawcę.


 

BHP Lubin


Dzięki współpracy z nami mogą Państwo nie tylko zyskać świadomych i wyszkolonych pracowników. Nabyta przez nich wiedza przełoży się bowiem również na poprawę warunków pracy i poziomu bezpieczeństwa, co z kolei skutkować będzie wzrostem wydajności pracowników. Unikną Państwo równocześnie kosztów, jakie niosą za sobą niewłaściwe warunki pracy. Takie zabiegi wzmacniają Państwa przedsiębiorstwo, sprawiając, że nie tylko prosperuje ono w zgodzie z wszelkimi wymogami prawnymi, ale także staje się miejscem bezpiecznym i przyjaznym pracownikom.
Licznik odwiedzin: 110442